5th KISSAVOS ROAD TOUR 2017

5kissavos tour

 

 

«5th Κissavos Road Tour»

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

   Έπεσε η αυλαία του 2ήμερου Διασυλλογικού και ΟΡΕΝ Ποδηλατικού Αγώνα «5th Κissavos Road Tour» που διεξήχθη Σάββατο και την Κυριακή 29&30 Απριλίου για πέμπτη φορά στον τόπο μας από τον Ποδηλατικό ΑΣ ΠΗΝΕΙΟ και την «Cycling Hellas», με την συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Θεσσαλίας, το Δήμο Τεμπών και το Δήμο Αγιάς.
   Διεξήχθησαν δύο χωριστοί αγώνες, την 1η μέρα αγώνας Aτομικής Χρονομέτρησης 4,5 χιλ.με εκκίνηση Εθνική Οδός- διασταύρωση Γόννων Αμπελακίων και τερματισμός στα Αμπελάκια Κισσάβου και την 2η μέρα αγώνας αντοχής 106 χιλ. με εκκίνηση από Στόμιο, προς Τέμπη Αγ Παρασκευή, Εθνική οδό, στον αριστερό παράδρομο Ευαγγελισμού προς Μακρυχώρι , αριστερά Κυψελοχώρι, Καλοχώρι, διασταύρωση Χειμάδι προς Ελευθέριο, Ελευθέριο, Αγιά,Σκήτη- Αγιόκαμπος από παλιό δρόμο, πέρασμα μέσα από όλα τα παράλια της Λάρισας Σωτηρίτσα, Βελίκα, Παλιουριά, Κουτσουπιά, Κόκκινο Νερό και τερματισμό στην Καρίτσα. Στο 71 χιλιόμετρο για την κατηγορία Ανδρών διεξήχθη Σπριντ ανάβασης. Ο αγώνας αφορούσε τις κατηγορίες Παίδων, Εφήβων, Ανδρών, Γυναικών, Μάστερ 30+,40+,50+,60+ , OPEN 18+,30+,40+,50+ και συμμετείχαν αθλητές από 26 ποδηλατικά σωματεία της Ελλάδας και ανεξάρτητοι αθλητές από τις κοντινές πόλεις.
    Η όλη διοργάνωση άφησε πολύ ευχαριστημένους ιδιαίτερα τους αθλητές, συνοδούς, Τοπικούς άρχοντες και θεατές που κατέκλεισαν την πλατεία και χειροκρότησαν τους αθλητές.
   Η « Cyclinghellas.gr » ανέλαβε το στήσιμο όλης της διοργάνωσης, η μουσική του ραδιοφωνικού σταθμού «POWER FM 93.2» την στόλισε ηχητικά και η οικογένεια του γνωστού Λαρισαίου φωτογράφου Σπύρου Τσαντόπουλου την στήριξε φωτογραφικά και με βιντεοσκόπηση. O Πολιτιστικός Σύλλογος Αμπελακίων και ο Πολιτιστικός Σύλλογος Καρίτσας υποδέχτηκαν ιδιαίτερα φιλόξενα τους αθλητές και συνοδούς προσφέροντας πίτες, παραδοσιακά εδέσματα, γλυκά και χόρεψαν με παραδοσιακές στολές τοπικούς χορούς. Σε όλους τους συμμετέχοντες αθλητές μοιράστηκαν εκτός από τα μετάλλια των απονομών, αναμνηστικά μετάλλια, διπλώματα, νούμερα του αγώνα με τα λόγκο της διοργάνωσης, νερά, μπάρες, ξηροί καρποί, γαλακτοκομικά προιόντα, φρούτα, δώρα απονομών και προσφορές στις ταβέρνες των χωριών.
    Για την επιτυχία της ποδηλατικής εκδήλωσης και για την ασφάλεια των αθλητών συνεργάστηκαν και συντονίστηκαν περισσότερα από 70 άτομα που φύλαξαν διασταυρώσεις, έκλεισαν δρόμους , συνόδευσαν τους αθλητές είτε με μηχανές είτε με αυτοκίνητα. Εξαιρετικοί συνεργάτες, τους οποίους ευχαριστούμε θερμά που υποστήριξαν δυναμικά τον αγώνα, από το Αστυνομικό Τμήμα Περιφέρειας, την Διεύθυνση Αστυνομίας Λάρισας, από το Τμήμα Τροχαίας Αυτοκινητόδρομου Λάρισας, το Αστυνομικό Τμήμα Ραψάνης, που διέθεσαν οχήματα και μηχανές, την Ομάδα Διάσωσης Λάρισας, το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών του Ερυθρού Σταυρού Λάρισας, την Επίλεκτη Ομάδα Ειδικών Αποστολών, το Σύλλογο Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Λάρισας (ΣΜΑΛ), το ΕΚΑΒ Λάρισας που διέθεσε όχημα πρώτων βοηθειών με γιατρό την Περιφερειακή Διευθύντρια του ΕΚΑΒ Λάρισας Κα Αυγέρη Βάσω. Ευχαριστούμε θερμά και την Πυροσβεστική Υπηρεσία Αγιάς για το πλύσιμο δρόμων που πέρασαν οι αθλητές.
   Ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ απευθύνει θερμές ευχαριστίες προς τους συνδιοργανωτές Περιφέρεια Θεσσαλίας, το Δήμο Τεμπών, το Δήμο Αγιάς, τους Πολιτιστικούς Συλλόγους Αμπελακίων και Καρίτσας και τους μεγάλους χορηγούς της διοργάνωσης την «www.cyclinghellas.gr»- Δαλαβίκα Κώστα και Δέσποινα και το «www.dalavikasbikes.gr».
    Θερμές ευχαριστίες απευθύνονται προς όλους τους υπόλοιπους χορηγούς και υποστηρικτές: την εταιρεία «Τέμπη» του Κου Τάχα για τα γαλακτοκομικά προϊόντα που διέθεσε σε όλους τους αθλητές, τα «Ψυγεία Μουστάκας Αγιάς» για τα φρούτα σε όλους μετά τον τερματισμό, το Super market Α/S Αγορά για τις μπανάνες και μπάρες που διέθεσε σε όλους τους αθλητές, την Κα Αγγελικούλα Κυριτσάκα- «www.aggelikoulazaxari.gr/» για τους ξηρούς καρπούς που διέθεσε σε όλους τους αθλητές, τις ποδηλατικές εταιρείες www.bianchi.gr , www.ballistic.gr, www.clermont.gr , την «SANTINI» και την «ENDURA», την «Active Promotion» - Κα Τσίπα Στέλλα για το βανάκι που διέθεσε για τη μεταφορά των σακιδίων των αθλητών του 1ου αγώνα και την υποστήριξη στο κλείσιμο του αγώνα την 2η μέρα και τέλος τον Ολύμπιο Θανάση- «Baba beach» για τα ηχητικά σύνολα που διέθεσε στο Στόμιο, τα Ξενοδοχείο Χριστίνα στην Καρίτσα και το Ξενοδοχείο Αλεξίου στο Στόμιο για την προσφορά στη διαμονή αθλητών και τις Κυρίες Ζωή Σαραφείδου και Μαίρη Αναγνωστοπούλου για τη συνεδρία μασάζ που πρόσέφεραν στους κουρασμένους αθλητές στα ξενοδοχεία που διέμειναν.
   Δεν παραλείπουμε να ευχαριστήσουμε θερμότατα τους χορηγούς επικοινωνίας του αγώνα για την προβολή και στήριξη του αγώνα μας: την EΡΤ Περιφέρεια και Ραδιόφωνο- και ιδιαίτερα τον κο Μητρούσια «http://www.ert.gr/ert3/» για την τηλεοπτική και ραδιοφωνική κάλυψη, την Ηλ. εφημερίδα «http://www.larissanet.gr/» την Ηλ. εφημερίδα « http://www.postlarissa.gr/» που μας στηρίζουν ως βασικοί συνεργάτες και χορηγοί επικοινωνίας, το Ραδιοφωνικό Σταθμό «Power fm 93.2- https://powerfm932.gr/ », για την ηχητική μουσική και μικροφωνική κάλυψη, τις Διαδικτυακές υπηρεσίες « http://32bit.gr/ » για την άψογη υποστήριξη των ηλεκτρονικών ιστοσελίδων του «Ποδηλατικού ΑΣ Πηνειού» http://www.podilatikospineios.gr/ και «Cyclinghellas» - https://cyclinghellas.gr/el/ , τη Ραδιοφωνία Αγιάς http: « www.fm942.gr» την τηλεοπτική εκπομπή ΕΡΤ3 – Επιτροχών « http://epitrohon.gr/ », τις Ζωντανές μεταδόσεις
« https://www.livemedia.gr/ », την Ηλ. Εφημερίδα « http://www.thessnews.gr/», το Αθλητικό Ηλ. περιοδικό « www.qubo.gr », το «Ράδιο Θεσ/νίκη 94.5- http://www.rthess.gr/», το «Εν κινήσει» - ποδηλατική κοινότητα στο facebook και τέλος τον φίλο και γνωστό επαγγελματία φωτογράφο- φωτορεπόρτερ Σπύρο Τσαντόπουλο και τη σύζυγο, δημοσιογράφο Πασχάλη Βάσω που με τα παιδιά τους κάλυψαν φωτογραφικά και με βίντεο όλο τον αγώνα.
   Ο Πρόεδρος και το Δ/κό Συμβούλιο ευχαριστεί όλους τους εθελοντές, αθλητές, τα μέλη και φίλους του Συλλόγου για την βοήθεια που πρόσφεραν σε καίριες θέσεις, όλο το team της γραμματειακής υποστήριξης του αγώναν τον Αλυτάρχη Κο Βολικάκη Νίκο, την Κριτή Κα Πόπη Τσιγκιφλή και τον Έφορο αφίξεων Ροδακόπουλο Δημήτρη. Σε καίριες θέσεις τοποθετήθηκαν και βοήθησαν οι παρακάτω εθελοντές: Κορίνα Βασιλοπούλου, Βίκυ Μητσάκη, Σταυρίδης Σταύρος, Βίκυ Στάθη, Τίμος Μπαρμπούτης, Μαρίζα Τσότσα, Ευαγγέλου Εύη, Κώστα Μπαρμπαγιάννη, Ηρακλή Πολύζο, Μπάλιας Κώστας, Μάιρη Αναγνωστοπούλου, Λήδα Ζέλιου, Ντίνο Μπαμπαράμο και τους Δαλαβίκα Παναγιώτη, Δαλαβίκα Κυριάκο, Μπαρμπαγιάννη Αλέξανδρο μικρότερους σε ηλικία βοηθούς- αθλητές της ομάδας που ανέλαβαν την υδροδοσία των αθλητών.
   Ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ευχαριστεί τέλος όλους τους αθλητές, συνοδούς και θεατές που συμμετείχαν στον αγώνα και συγχαίρει όλους τους αθλητές για τις επιδόσεις τους. Επόμενο ποδηλατικό ραντεβού του Συλλόγου δίνεται στις 21 Mαίου, όπου στα Μετέωρα θα διεξαχθεί η διοργάνωση του «2ου METEORA MTB RACE- Βασίλης Ευσταθίου» ένας αγώνας θεσμός για την περιοχή και αφιερωμένος στη μνήμη του ποδηλάτη Βασίλη.
Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων:

Αγώνας Ατομικής Χρονομέτρησης 4,5 χλμ

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΟΛΗ

19

ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΑΝΔΡΑΣ

0:13:08

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΤΡΑ

36

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ 

ΑΝΔΡΑΣ

0:13:16

Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

13

ΦΡΑΜΠΙΤΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

ΕΦΗΒΟΣ

0:13:22

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΤΡΑ

34

ΖΕΓΚΛΗΣ  

ΝΙΚΟΣ

ΑΝΔΡΑΣ

0:13:35

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

31

RICE 

JUSTIN

ΑΝΔΡΑΣ

0:13:41

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

38

ΑΧΤΥΠΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΝΔΡΑΣ

0:13:56

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΤΡΑ

35

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΔΡΑΣ

0:14:23

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

51

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

MASTER 40+

0:14:23

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

ΑΘΗΝΑ

37

ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

ΑΝΔΡΑΣ

0:14:27

Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

53

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΚΏΣΤΑΣ

MASTER 40+

0:14:28

Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

18

ΤΕΡΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΔΡΑΣ

0:14:32

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

25

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΟΡΕΣΤΗΣ

ΑΝΔΡΑΣ

0:14:42

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

41

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 

ΣΤΑΥΡΟΣ

MASTER 30+

0:14:52

Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

14

ΛΙΝΑΡΔΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΔΡΑΣ

0:14:55

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

23

ΤΡΙΠΥΛΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΔΡΑΣ

0:15:12

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΤΡΑ

44

ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ   

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

MASTER 40+

0:15:33

ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΘΗΝΑ

27

ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΔΡΑΣ

0:15:35

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΤΡΑ

24

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ   

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΔΡΑΣ

0:15:42

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

48

ΜΑΡΤΗΣ   

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

MASTER 40+

0:15:43

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

22

MILLER

MATTHEW

ΑΝΔΡΑΣ

0:15:51

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

58

ΣΤΑΘΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

MASTER 50+

0:15:52

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΑΘΗΝΑ

40

ΜΑΡΚΟΣ 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

MASTER 30+

0:16:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

ΑΘΗΝΑ

42

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ  

ΚΏΣΤΑΣ

MASTER 30+

0:16:04

ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ

52

ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ   

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

MASTER 40+

0:16:36

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

43

ΡΟΜΠΟΤΟΣ   

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

MASTER 40+

0:16:44

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

33

ΚΟΚΚΑΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ 

ΑΝΔΡΑΣ

0:16:58

Σ.Π.Ο.Κ. ΕΥΚΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

56

ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ  

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

MASTER 50+

0:16:58

Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

64

ΖΑΧΕΙΛΑΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

OPEN30

0:17:07

  ΓΟΝΝΟΙ

10

ΦΑΛΤΑΪΤΣ  

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΓΥΝΑΙΚΑ

0:17:15

ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΘΗΝΑ

50

ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ   

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

MASTER 40+

0:17:25

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

3

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

ΠΑΙΔΑΣ

0:17:28

Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

76

ΝΤΑΟΥΚΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

MASTER 50+

0:17:29

Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

17

ΠΟΛΥΖΟΣ  

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΝΔΡΑΣ

0:17:33

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

28

KIMBLE

KYLE

ΑΝΔΡΑΣ

0:17:55

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

75

ΣΑΜΑΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

OPEN50

0:18:02

  ΒΟΛΟΣ

6

ΑΛΒΑΝΟΣ    

ΜΑΡΚΟΣ

ΠΑΙΔΑΣ

0:18:08

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

66

ΔΟΥΚΑΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

OPEN30

0:18:32

ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ ΠΟΔΗΛΆΤΕΣ

ΚΈΡΚΥΡΑ

57

ΜΠΟΥΛΟΥΜΗΣ  

ΝΙΚΟΣ

MASTER 50+

0:18:41

ΠΑΟΚ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

69

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

OPEN30

0:18:56

BLE Cycling Club

ΣΚΥΡΟΣ

73

ΒΛΑΧΟΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

OPEN40

0:18:59

  ΚΕΡΚΥΡΑ

63

ΜΟΥΡΟΣ

ΣΤΈΛΙΟΣ

OPEN30

0:19:02

  ΣΥΚΟΥΡΙΟ

54

ΝΤΑΟΥΤΗΣ  

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

MASTER 50+

0:19:13

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

11

ΑΡΚΟΥΔΗ, ΒΑΦΕΑ 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ 

ΓΥΝΑΙΚΑ

0:19:16

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

ΑΘΗΝΑ

74

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

OPEN40

0:19:43

Α.Π.Σ. ΤΡΙΑΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

29

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΔΡΑΣ

0:20:12

Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

68

ΑΦΤΖΑΝΗΣ

ΣΟΦΟΥΛΗΣ

OPEN30

0:20:29

ΠΑΟΚ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

2

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΙΔΑΣ

0:20:31

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

5

ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ  

ΖΗΣΗΣ

ΠΑΙΔΑΣ

0:20:33

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

72

ΠΟΛΥΖΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

OPEN40

0:20:41

  ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ

71

ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

OPEN40

0:20:45

ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

60

ΠΕΤΡΟΥΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

OPEN18

0:21:06

  ΑΓΙΑ-ΛΑΡΙΣΑΣ

39

ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ  

ΓΙΑΝΝΗΣ

MASTER 30+

0:21:32

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

45

ΚΥΡΙΑΖΗΣ   

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

MASTER 40+

0:21:34

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

55

ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

MASTER 50+

0:21:45

ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΘΗΝΑ

67

ΓΙΑΒΑΣΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

OPEN30

0:21:50

  ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

15

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΔΡΑΣ

0:22:17

Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

7

ΚΕΧΑΓΙΑ  

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΓΥΝΑΙΚΑ

0:22:37

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

9

ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΥΝΑΙΚΑ

0:26:03

Π.Ο. ΒΟΛΟΣ

ΒΟΛΟΣ

8

ΜΗΤΣΑΚΗ  

BIKY

ΓΥΝΑΙΚΑ

0:27:26

ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ

 

Αγώνας Αντοχής 106χλμ

     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΠΟΛΗ

1

38

ΑΧΤΥΠΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3:20:56

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΤΡΑ

2

37

ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

3:21:01

Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

3

112

ΚΟΥΛΟΛΙΑΣ   

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3:21:12

Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ

ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

4

25

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΟΡΕΣΤΗΣ

3:21:28

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

5

166

ΠΡΑΣΣΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

3:21:51

  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

6

31

RICE 

JUSTIN

3:22:10

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

7

178

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ 

3:22:22

Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

8

35

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

3:22:35

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

9

34

ΖΕΓΚΛΗΣ  

ΝΙΚΟΣ

3:22:35

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

10

19

ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

3:22:50

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΤΡΑ

11

123

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ 

3:23:12

Σ.Π.Ο.Κ. ΕΥΚΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

12

163

ΠΡΑΣΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3:23:25

  ΛΑΡΙΣΑ

13

111

ΚΑΙΡΗΣ 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

3:23:36

Π.Α.Σ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

14

122

ΚΗΠΟΥΡΟΣ     

ΧΡΗΣΤΟΣ

3:23:46

Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

15

18

ΤΕΡΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3:23:50

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

16

125

ΦΛΩΡΟΣ 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3:23:12

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΡΑΜΑ

17

24

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ   

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3:24:10

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

18

114

ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3:24:38

Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

19

173

ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3:24:46

  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

20

121

ΒΑΣΙΛΑΣ     

ΙΩΑΝΝΗΣ

3:24:56

Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

21

120

ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ     

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

3:24:10

Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

22

113

ΚΟΥΒΕΛΑΣ  

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3:25:12

Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ

ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

23

165

ΠΑΛΑΣΚΑΣ

ΒΑΪΟΣ

3:25:25

  ΚΑΡΔΙΤΣΑ

24

170

ΔΑΒΑΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

3:25:52

  ΑΘΗΝΑ

25

126

ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ   

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

3:26:03

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΡΑΜΑ

26

21

ΠΑΓΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

3:26:29

Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

27

177

ΖΕΤΤΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3:27:25

1000 ΔΕΝΔΡΑ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

28

27

ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3:27:25

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΤΡΑ

29

171

ΜΥΛΩΝΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3:29:09

  ΑΘΗΝΑ

30

124

ΠΑΣΧΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

3:30:05

ΑΣ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

31

26

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ   

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3:32:33

Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

32

22

MILLER

MATTHEW

3:33:10

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

33

108

ΜΟΥΣΙΑΣ   

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3:34:22

Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

34

110

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΝΕΣΤΟΡΑΣ

3:36:35

Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

35

174

ΔΕΛΛΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3:39:15

  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

36

33

ΚΟΚΑΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ 

3:43:06

Σ.Π.Ο.Κ. ΕΥΚΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

37

109

ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΙΔΗΣ  

ΔΗΜΟΣ

3:43:25

Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

38

32

ΖΑΛΑΓΚΙΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3:44:03

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΤΡΑ

39

28

KIMBLE

KYLE

3:44:14

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

40

23

ΤΡΙΠΥΛΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3:46:17

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΤΡΑ

41

172

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ 

3:53:35

  ΚΑΡΔΙΤΣΑ

42

128

ΡΙΖΟΣ

ΚΩΝΣΤΝΤΙΝΟΣ

4:04:40

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΤΡΙΚΑΛΑ

43

15

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4:11:35

Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

44

106

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 

ΛΟΥΚΑΣ

4:37:08

Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

45

119

ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ     

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

DNF

Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

46

14

ΛΙΝΑΡΔΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

DNF

Π.Σ.Κ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

47

29

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ  

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

DNF

Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

48

107

ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ   

ΙΩΑΝΝΗΣ

DNF

Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΣΤΕΡ 30+

 

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΠΟΛΗ

1

41

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 

ΣΤΑΥΡΟΣ

3:40:05

Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

2

40

ΜΑΡΚΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  

3:43:52

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

ΑΘΗΝΑ

3

78

ΝΟΥΣΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3:48:07

Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

4

39

ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ  

ΓΙΑΝΝΗΣ

4:04:04

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΣΤΕΡ 40+

 

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΠΟΛΗ

1

85

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3:33:12

Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ

ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

2

89

ΚΟΣΜΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3:34:30

Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

3

53

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ

3:34:50

Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

4

51

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

3:38:04

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

ΑΘΗΝΑ

5

46

ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ   

ΝΙΚΟΣ

3:40:31

ΠΑΟΚ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

6

48

ΜΑΡΤΗΣ   

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

3:40:43

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

7

50

ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ   

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3:40:50

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

8

44

ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ   

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3:41:11

ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΘΗΝΑ

9

52

ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ   

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3:41:13

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

10

91

ΟΥΖΟΥΝΗΣ 

ΧΡΗΣΤΟΣ 

3:42:45

Π.Ο. ΒΟΛΟΣ

ΒΟΛΟΣ

11

84

ΜΑΣΣΑΛΑΣ 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 

3:52:51

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

ΑΘΗΝΑ

12

83

ΚΟΥΤΙΝΑΣ   

ΧΡΗΣΤΟΣ

3:53:40

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

13

88

ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΟΣ 

4:11:20

Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ

ΒΟΛΟΣ

14

86

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ    

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

DNF

Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΣΤΕΡ 50+

 

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΠΟΛΗ

1

93

ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ 

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 

3:39:56

ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ

2

92

ΖΩΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3:42:40

ΠΑΣ ΤΡ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

3

57

ΜΠΟΥΛΟΥΜΗΣ  

ΝΙΚΟΣ

3:46:25

ΠΑΟΚ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

4

56

ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ  

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3:47:18

Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

5

95

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4:02:57

Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

6

96

ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

4:07:02

ΠΑΣ ΤΡ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

7

55

ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4:27:33

ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΘΗΝΑ

8

54

ΝΤΑΟΥΤΗΣ  

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

DNF

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

9

76

ΝΤΑΟΥΚΑΣ       

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

DNF

Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

             
             
             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 

 

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΠΟΛΗ

1

102

ΓΑΤΗΣ

  3:22:35

ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 

ΤΡΙΚΑΛΑ

2

13

ΦΡΑΜΠΙΤΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

3:22:48

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΤΡΑ

3

169

ΖΙΑΚΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

3:23:58

  ΑΘΗΝΑ

4

100

ΖΤΡΙΒΑΣ 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ 

3:25:40

Π.Α.Σ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

5

12

ΚΟΛΕΤΑΣ 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 

3:31:43

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

6

179

ΠΑΛΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4:39:33

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

7

101

ΖΩΗΣ 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

DNF

ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 

ΤΡΙΚΑΛΑ

             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 

 

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΠΟΛΗ

1

167

ΜΕΪΜΑΡΙΔΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ

3:39:27

  ΑΘΗΝΑ

2

99

ΚΑΡΑΙ 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

3:53:05

Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ

ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

3

1

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3:55:13

Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

4

6

ΑΛΒΑΝΟΣ    

ΜΑΡΚΟΣ

4:02:30

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

5

2

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  

ΓΙΑΝΝΗΣ

4:05:18

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

6

3

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

4:23:33

Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

7

4

ΚΟΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4:27:48

Π.Ο. ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

8

168

ΤΟΥΝΤΑΣ

ΗΛΙΑΣ

DNF

  ΑΘΗΝΑ

9

5

ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ  

ΖΗΣΗΣ

DNF

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΡΕΝ 18+

 

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΠΟΛΗ

1

130

ΡΑΠΤΗΣ 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3:56:14

   
2

129

ΧΑΤΖ-ΟΜΑΡ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

4:00:34

ΒΟΛΟΣ

ΒΟΛΟΣ

             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΡΕΝ 30+ 

 

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΠΟΛΗ

1

62

ΚΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3:40:31

  ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ

2

131

ΝΤΟΥΝΤΙΑΣ

ΑΙΜΙΛΙΟΣ

3:41:30

  ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΑ

3

132

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΘΕΜΗΣ

3:41:40

BIKELOVE KYRIAKOU

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

4

162

ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ 

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

3:48:30

ΛΑΡΙΣΑ

ΛΑΡΙΣΑ

5

63

ΜΟΥΡΟΣ

ΣΤΈΛΙΟΣ

3:51:50

ΣΥΚΟΥΡΙΟ

ΣΥΚΟΥΡΙΟ

6

68

ΑΦΑΤΖΑΝΗΣ

ΣΟΦΟΥΛΗΣ

4:02:40

ΠΑΟΚ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

7

66

ΔΟΥΚΑΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

4:05:00

ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ

8

136

ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

4:35:30

ΛΑΡΙΣΑ

ΛΑΡΙΣΑ

9

67

ΓΙΑΒΑΣΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4:38:10

  ΓΙΑΝΙΤΣΑ

             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΡΕΝ 30+ ΓΥΝΑΙΚΑ

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΠΟΛΗ

1

133

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ

4:35:00

BIKELOVE KYRIAKOU

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΡΕΝ 40+

 

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΠΟΛΗ

1

175

ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ 

3:43:00

  ΒΟΛΟΣ

2

142

ΣΟΥΡΜΑΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3:48:46

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

3

137

ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3:53:58

  ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΗΜΑΘΙΑΣ

4

140

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

3:55:44

  ΚΑΤΕΡΙΝΗ

5

71

ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

4:00:34

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

6

73

ΒΛΑΧΟΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

4:05:46

  ΚΕΡΚΥΡΑ

7

72

ΠΟΛΥΖΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4:06:01

  ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ

8

139

ΜΩΡΑΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4:06:57

ΜΟΝΟΣ

ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

9

138

ΚΑΡΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

4:43:33

  ΤΡΙΚΑΛΑ

10

176

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

DNF

ΟΔΥΣΕΑΣ

ΑΘΗΝΑ

11

180

    κλείσιμο χρόνου

 
    ΚΑΤΗΟΡΙΑ OPEN 50+

       
ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΠΟΛΗ

1

148

ΣΑΜΑΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3:48:03

  ΒΟΛΟΣ

2

149

ΚΑΡΑΓΑΤΣΟΓΛΟΥ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

κλείσιμο χρόνου

BIKE LOVE

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

3

146

CHILD

SHANE

κλείσιμο χρόνου

  Athens

4

164

ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

κλείσιμο χρόνου

  ΕΛΑΣΣΩΝΑ

             
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

       
ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΟΜΑΔΑ

ΠΟΛΗ

1

10

ΦΑΛΤΑΪΤΣ  

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

3:51:43

ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΘΗΝΑ

2

11

ΑΡΚΟΥΔΗ, ΒΑΦΕΑ 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ 

3:58:11

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

ΑΘΗΝΑ

3

161

ΖΑΓΟΥΡΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ 

4:20:25

Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

4

77

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ 

4:36:03

Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

5

7

ΚΕΧΑΓΙΑ  

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

DNF

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΛΑΡΙΣ