2η ΑΝΑΒΑΣΗ ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗΣ 2017

21175560 1732404940389502 1338528618 n

«2Η ΑΝΑΒΑΣΗ ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗΣ- ΟΛΥΜΠΟΣ»

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ


  Πολύ επιτυχημένα διεξήχθη σήμερα Κυριακή 27 Αυγούστου η «2η Ανάβαση Καλλιπεύκης» που συνδιοργάνωσε ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟ με τον Δήμο Τεμπών και τον Μορφωτικό Εκπολιτιστικό Σύλλογο Απανταχού Καλλιπευκιωτών η «Πατωμένη». Ο αγώνας αποτέλεσε τον πρώτο από τους τρεις καθιερωμένους αγώνες ανάβασης που διοργανώνει κάθε χρονιά ο  ΠΑΣ  ΠΗΝΕΙΟΣ στα πιο φημισμένα βουνά της χώρα Κίσσαβο και Όλυμπο.  
   Περισσότεροι από 190 ποδηλάτες  όλων των κατηγοριών  από 9 έως 60 ετών συμμετείχαν  στον αγώνα που εκκίνησε από το χωριό Μακρυχώρι Τεμπών. Οι Μίνι  κατηγορίες έτρεξαν 5χιλιόμετρα, οι μεγαλύτερες  12 χιλιόμετρα με τερματισμό στους Γόννους και  οι μεγαλύτερες ποδηλάτησαν την  ανηφορική διαδρομή με τερματισμό στην Πλατεία του χωριού Καλλιπεύκη ολοκληρώνοντας 29 χιλιόμετρα.

   Ο Π.Α.Σ. ΠΗΝΕΙΟΣ οφείλει να εκφράσει τις θερμές του ευχαριστίες σε όλους όσοι βοήθησαν στη άψογη διεξαγωγή του αγώνα, στον συνδιοργανωτή ΔΗΜΟ ΤΕΜΠΩΝ που μας υποστήριξε πολύ ζεστά, στον συνδιοργανωτή Μορφωτικό Εκπολιτιστικό Σύλλογο Καλλιπεύκης η «Πατωμένη» για τη προσφορά μπουφέ γεύματος και νερών σε όλους τους αθλητές, όλους τους Τοπικούς άρχοντες που συνέβαλαν και  παραβρέθηκαν στον αγώνα, στην Αστυνομική Διεύθυνση Λάρισας  και το Αστυνομικό Τμήμα Γόννων που  κάλυψε άψογα  την διαδρομή συμβάλλοντας  στην ομαλή διεξαγωγή του αγώνα καθώς και στην  Διευθύντρια του ΕΚΑΒ Κεντρικής Ελλάδας και Ιατρό του αγώνα Κα Αυγέρη Βάσω.

  Ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ευχαριστεί ιδιαίτερα τους μεγάλους χορηγούς της διοργάνωσης την «www.cyclinghellas.gr» που είχε την βασική υποστήριξη όλης της διοργάνωσης, το ποδηλατικό κατάστημα «www.dalavikasbikes.gr» και τον ραδιοφωνικό σταθμό «POWER FM 93.2» για την ηχητική κάλυψη του αγώνα.

   Επιθυμεί να εκφράσει ιδιαίτερες ευχαριστίες σε όλους τους χορηγούς του αγώνα οι οποίοι ήταν αρωγοί σε αυτή τη ποδηλατική διοργάνωση: την εταιρεία χυμών  «VIVA»  που προσέφερε χυμούς για όλους τους αθλητές, τον «Αγροτικό Συνεταιρισμό ΑΣΕΠΟΠ Τυρνάβου»  και  τα «Ψυγεία Μουστάκας- Αγιάς» για τα  άφθονα φρούτα που πρόσφεραν σε όλους τους αθλητές μετά τον τερματισμό, την εταιρεία διαδικτυακών υπηρεσιών  «32bit.gr»- Βίκυ Στάθη και Μπαρμπούτη Τίμο, την εταιρεία διανομής φυλλαδίων «Active Promotion» της  Κα Στέλλα Τσίπα για τα χρέη  της με βανάκι στη υποστηρικτική  θέση σκούπας, την εταιρεία Service Αυτοκινήτου «AutoFit» Νταούτη, το καφέ «Las Ramblas»,  την επιχείρηση «Εργαλείων-Χρωμάτων Κουτζεκλίδη Κατερίνα», την εταιρεία   «ENDURA» και «SANTINI».   Ευγενικοί χορηγοί επικοινωνίας  ήταν  Ηλεκτρονική  εφημερίδα «http://www.larissanet.gr/» και το  «Εν κινήσει» τους οποίους ευχαριστούμε θερμά για την στήριξη και προβολή του αγώνα μας.

   Ο ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ ευχαριστεί τέλος  όλους τους αθλητές, συνοδούς και θεατές που συμμετείχαν στον αγώνα και συγχαίρει όλους τους αθλητές για τις επιδόσεις τους. Επόμενα ποδηλατικά  ραντεβού  δίνουμε στην «2η Ανάβαση Λιβαδίου» στις 10 Σεπτέμβρη και στην «25η Ανάβαση Ανατολή» στις 22 Οκτωβρίου.

Δείτε το φωτογραφικό υλικό του αγώνα στο www.cyclinghellas.gr .

Ακολουθούν  όλα   τα αποτελέσματα του αγώνα:

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ

1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ       ΔΟΞΑ ΞΑΝΘΗΣ

2 ΓΟΚΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         Β.Α.Ο. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

3 ΚΟΝΤΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ        ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ

4 ΒΛΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ                ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ

5 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ           ΠΑΟΚ

6 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΙΛΙΑΝΟΣ        ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

7 ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ      Π.Ο.ΒΕΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

8 ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΙΣΣΑΚ        Π.Ο. ΒΕΛΟΣ

9 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΓΩΓΟΥ ΑΡΕΤΗ         ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

2 ΝΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ        ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

3 ΜΠΑΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ    ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

4 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗ ΝΕΦΕΛΗ     ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

6 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

7 ΤΣΑΓΓΑΡΑ ΝΕΦΕΛΗ    ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ

1 ΜΠΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ         ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

2 ΤΡΕΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ         ΠΑΝΣΕΡΡΑΊΚΟΣ

3 ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ       ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

4 ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ        ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

5 ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

6 ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

7 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ        ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

8 ΤΣΙΓΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ          ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

9 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ     ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

10 ΝΤΑΚΟΣ ΑΠΟΣΟΛΟΣ       ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1 ΚΑΖΑΚΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ        1000 ΔΕΝΤΡΑ

2 ΤΟΥΡΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ       ΠΑΟΚ

3 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗ ΕΒΕΛΙΝΑ       ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

4 ΜΙΧΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ         ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5 ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ        ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

1 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ     ΠΑΟΚ

2 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ      ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

3 ΓΟΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ       ΒΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

4 ΚΟΥΤΣΘΙΒΕΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ       ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

5 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ      ΠΑΟΚ

6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ       ΠΑΟΚ

7 ΓΛΑΒΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΒΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

8 ΤΥΦΑΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ         ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

9 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

10 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ      ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11 ΠΟΤΗΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ          ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

12 ΤΣΙΠΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑ          ΒΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

13 ΧΑΠΙΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ         ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

14 ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ                                                                                           

ΚΑΤ         ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ     ΟΜΑΔΑ  ΧΡΟΝΟΣ

1              Καράμτζας             Γρηγόριος              ΕΔΕΣΣΑ   ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ              1:23:25

2              Γεωργιάδης           Λεωνίδας               ΘΕΣ/ΝΙΚΗ               Π.Ο. ΒΕΛΟΣ            1:27:14

3              ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ               ΛΑΡΙΣΑ   ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ          1:29:35

4              Παΐσιος  Σιώνης    ΕΔΕΣΣΑ   ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ              1:31:30

5              ΓΟΥΤΑΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           ΛΑΡΙΣΑ   ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ          1:33:59

6              Μάντζιαρης           Ζήσης     ΛΑΡΙΣΑ   ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ        2:00:21

7              ΔΟΞΑΡΑΣ               ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ             ΛΑΡΙΣΑ   ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ          2:00:38

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ                                                                                          

ΚΑΤ         ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ     ΟΜΑΔΑ  ΧΡΟΝΟΣ

1              ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ               ΘΕΣ/ΝΙΚΗ               Π.Ο. ΒΕΛΟΣ            1:11:29

2              RICE        JUSTIN    ΚΟΜΟΤΗΝΗ          Θράκας Ιππέας      1:12:59

3              ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ        ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ          Θράκας Ιππέας      1:16:37

4              ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          ΛΑΡΙΣΑ   ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ        1:17:35

5              ΜΑΛΑΤΟΣ              ΣΩΤΗΡΗΣ               ΚΟΜΟΤΗΝΗ          Θράκας Ιππέας      1:18:58

6              Ζηλάσκος               Αθανάσιος             ΛΑΡΙΣΑ   Π.Ο. ΛΑΡΙΣΑΣ        1:19:04

7              ΤΣΑΠΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ             ΘΕΣ/ΝΙΚΗ               Π.Ο. ΒΕΛΟΣ            1:21:19

8              ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΘΕΣ/ΝΙΚΗ               Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 1:22:06

9              ΠΟΛΥΖΟΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ               ΛΑΡΙΣΑ   ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ        1:24:13

10           ΡΙΖΟΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ           1:35:12

11           ΠΕΤΣΙΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ             ΑΘΗΝΑ  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.         1:37:15

12           Αυγερινός             Λουκάς   ΛΑΡΙΣΑ   Π.Ο. ΛΑΡΙΣΑΣ        2:02:24

13           Κουτούλας             Ιωάννης  ΛΑΡΙΣΑ   Π.Ο. ΛΑΡΙΣΑΣ        2:36:51

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MASTER 30+                                                                                   

ΚΑΤ         ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ     ΟΜΑΔΑ  ΧΡΟΝΟΣ

1              ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ         ΣΤΑΥΡΟΣ                ΛΑΡΙΣΑ   ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ          1:19:02

2              ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ           1:19:03

3              ΚΑΣΠΑΡΗΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      Π.Ο. ΒΕΛΟΣ            1:23:01

4              ΜΑΡΚΟΣ                ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ          ΑΘΗΝΑ  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.         1:25:21

5              Κυριλλίδης            Χρήστος ΛΑΡΙΣΑ   Π.Ο. ΛΑΡΙΣΑΣ        1:26:48

6              ΒΟΥΒΑΛΑΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                               1:38:24

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MASTER 40+                                                                                   

ΚΑΤ         ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ     ΟΜΑΔΑ  ΧΡΟΝΟΣ

1              ΜΑΥΡΙΔΗΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΘΕΣ/ΝΙΚΗ               Π.Ο. ΒΕΛΟΣ            1:16:26

2              ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ            ΒΑΣΊΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ               ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ           1:16:30

3              ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΑΘΗΝΑ  ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ       1:17:42

4              Καρτάλης               Παντελεήμων        ΕΔΕΣΣΑ   ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ              1:18:17

5              ΔΙΒΑΝΗΣ                ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                             1:21:41

6              ΟΥΖΟΥΝΗΣ             ΧΡΗΣΤΟΣ                ΒΟΛΟΣ   Π.Ο. ΒΟΛΟΣ           1:22:20

7              Χρυσοχοΐδης        Ιωάννης  ΕΔΕΣΣΑ   ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ              1:25:18

8              ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ         ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ          ΛΑΡΙΣΑ   ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ        1:25:19

9              ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ          ΛΑΡΙΣΑ   ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ        1:26:55

10           ΡΟΜΠΟΤΟΣ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ              ΛΑΡΙΣΑ   ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ        1:27:35

11           Κατσιμπουρας      Νικόλαος               ΘΕΣ/ΝΙΚΗ               ΠΑΟΚ     1:27:36

12           ΚΥΡΙΑΖΗΣ               ΣΩΚΡΑΤΗΣ                                             1:34:02

13           ΧΛΟΠΤΣΙΟΣ            ΠΑΣΧΑΛΗΣ             ΛΑΡΙΣΑ   ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ          1:39:10

14           ΛΙΑΚΟΥΜΗΣ          ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                             ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ   2:01:55

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MASTER 50+                                                                                   

ΚΑΤ         ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ     ΟΜΑΔΑ  ΧΡΟΝΟΣ

1              ΖΏΗΣ      ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ         ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΣ ΤΡ ΑΣΚΛΗΠΙΌΣ              1:17:25

2              ΜΙΧΑΛΗΣ               ΣΤΑΘΗΣ  ΑΘΗΝΑ  Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ     1:21:25

3              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΞΑΝΘΗ ΑΜΣ Η ΔΟΞΑ  ΞΑΝΘΗΣ        1:22:22

4              SIXSMITH               PHIL        ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 1:22:23

5              Ντριβαλάς             Γεώργιος                ΛΑΡΙΣΑ   ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ          1:25:43

6              Σέξτος     Ελευθέριος            ΕΔΕΣΣΑ   ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ              1:52:08

7              Χαρός     Νικόλαος               ΛΑΡΙΣΑ   ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ          2:16:19

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN 16-30                                                                                    

ΚΑΤ         ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ     ΟΜΑΔΑ  ΧΡΟΝΟΣ

1              ΖΤΡΙΒΑΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ               ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΣ.ΤΡ.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ              1:19:49

2              Δαμασκηνός          Ντανιελ  Κέρκυρα                                1:23:22

3              METHOD                MATTHEW             ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ        ΣΑΣΚΙΝΙΣ .Α.Ε         1:30:07

4              ΚΟΛΕΤΑΣ                ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         ΦΑΡΣΑΛΑ              ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ        1:32:44

5              ΜΑΥΡΙΔΗΣ             ΣΤΕΦΑΝΟΣ            ΚΑΤΕΡΙΝΗ              ΚΑΤΕΡΙΝΗ              1:34:34

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN 30+                                                                                        

ΚΑΤ         ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ     ΟΜΑΔΑ  ΧΡΟΝΟΣ

1              ΜΠΑΚΟΛΑΣ           ΙΑΣΩΝΑΣ                ΙΩΑΝΝΙΝΑ                              1:14:48

2              ΤΣΙΑΒΕΣ  ΦΩΤΙΟΣ  ΚΑΤΕΡΙΝΗ              ΑΓΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ       1:18:07

3              ΚΟΚΑΛΑΚΗΣ          ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ                ΕΥΚΛΗΣ   1:19:46

4              ΚΑΡΤΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ          ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      1000 ΔΕΝΤΡΑ        1:19:55

5              ΝΤΟΥΝΤΙΑΣ            ΑΙΜΙΛΙΟΣ               ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ       ΑΣ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ                1:20:34

6              LELO       EMILIO   ΒΟΛΟΣ   ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ        1:20:49

7              ΑΡΛΕΤΟΣ                ΣΠΥΡΟΣ  ΝΕΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣ      custombicycles.gr                1:23:35

8              ΖΑΧΕΙΛΑΣ               ΣΩΤΗΡΙΟΣ              Γοννοι                    1:23:45

9              ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ             ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ       Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ              1:25:36

10           ΚΑΡΑΛΗΣ               ΚΩΣΤΑΣ                                  1:26:43

11           ΔΟΥΚΑΚΗΣ             ΣΤΕΦΑΝΟΣ            ΚΈΡΚΥΡΑ                ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΚΈΡΚΥΡΑΣ       1:28:20

12           ΠΑΣΧΑΛΗΣ             ΑΝΔΡΕΑΣ  ΒΟΛΟΣ    ΖΟΕ'S BARBER & GROOME              1:29:37

13           Κόκκινος                Γεώργιος                Λαγκάδας                               1:30:08

14           ΜΟΥΡΟΣ                ΣΤΕΛΙΟΣ  ΣΥΚΟΥΡΙΟ                              1:31:40

15           ΜΑΝΤΖΟΣ              ΝΙΚΟΣ     ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ        ΑΣΣΟΣ    1:32:52

16           BICO       ARIS        ΕΔΕΣΣΑ   ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ              1:33:00

17           ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ              ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ       Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ              1:33:15

18           ΠΡΕΒΕΤΗΣ              ΓΕΩΡΓΙΟΣ               ΤΡΙΚΑΛΑ                 1:34:55

19           ΝΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          ΙΩΑΝΝΙΝΑ                              1:49:26

20           ΑΖΝΤΑΡΙΔΗΣ          ΜΑΥΡΟΣ                ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ             AXD BIKE TEAM    1:54:30

21           ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ        ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ        Θεσσαλονικη        ΠΑΟΚ     2:07:15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN 40+                                                                                        

ΚΑΤ         ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ     ΟΜΑΔΑ  ΧΡΟΝΟΣ

1              ΔΕΛΙΑΣ    ΛΑΜΠΡΟΣ             ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      CUSTOM- BICYCLES              1:16:54

2              ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ        ΧΑΡΗΣ    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΑ          1:17:40

3              ΜΑΤΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΙΩΑΝΝΙΝΑ                              1:19:13

4              ΜΠΕΝΕΚΟΣ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        ΙΩΑΝΝΙΝΑ                              1:19:50

5              ΤΖΗΤΗΡΙΔΗΣ          ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ            ΚΑΤΕΡΙΝΗ              CYCLING CLUB ΚΑΤΕΡΙΝΗ    1:25:30

6              ΣΟΥΡΜΑΙΔΗΣ        ΧΡΗΣΤΟΣ                ΚΑΤΕΡΙΝΗ              CYCLING CLUB ΚΑΤΕΡΙΝΗ    1:28:16

7              ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ            ΚΕΡΚΥΡΑ                                1:28:22

8              ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ    ΘΕΟΔΩΡΟΣ           ΚΑΤΕΡΙΝΗ              ΚΑΤΕΡΙΝΗ              1:28:26

9              ΣΑΜΑΡΑΣ              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΒΟΛΟΣ                   1:31:34

10           ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ           ΧΡΗΣΤΟΣ                ΛΑΡΙΣΑ   ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ        1:35:19

11           ΤΖΗΤΗΡΙΔΗΣ          ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ            ΚΑΤΕΡΙΝΗ              CYCLING CLUB ΚΑΤΕΡΙΝΗ    1:36:15

12           ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             ΛΑΡΙΣΑ   ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:39:05

13           ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ               ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ                         1:39:43

14           ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ          ΣΑΒΒΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ             AXD BIKE TEAM    1:39:11

15           ΣΟΥΣΟΥΡΗΣ           ΝΙΚΟΣ     ΒΟΛΟΣ                   1:44:13

16           ΠΟΥΛΙΑΝΗΤΗΣ      ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ             ΤΡΙΚΑΛΑ                 1:45:05

17           ΣΑΜΑΡΑΣ              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΒΟΛΟΣ                   1:46:46

18           ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ            ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ             ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ        FORBIKES               1:47:46

19           ΜΟΥΤΙΔΗΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ    ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ       Π.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑ (620)            1:56:13

20           ΡΟΥΒΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ              ΚΕΡΚΥΡΑ                ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  1:59:07

21           ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ            ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ              ΚΑΤΕΡΙΝΗ              2:02:52

22           ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                               2:11:37

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN 50+                                                                                        

ΚΑΤ         ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ     ΟΜΑΔΑ  ΧΡΟΝΟΣ

1              ΣΙΑΝΝΗΣ                ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ                                            1:23:41

2              ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ     ΕΥΚΛΙΔΗΣ                                               1:26:36

3              ΚΡΙΚΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΦΑΛΑΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ                1:31:44

4              ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ            ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ              ΚΑΤΕΡΙΝΗ              1:43:44

5              ΣΙΩΝΗΣ   ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΔΕΣΣΑ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ         1:47:46

6              ΚΟΠΑΝΟΣ              ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ            ΒΟΛΟΣ   ΖΟΕ'S BARBER & GROOME 1:48:24

7              ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ            ΧΑΡΙΤΩΝ                ΚΑΤΕΡΙΝΗ              ΚΑΤΕΡΙΝΗ              1:57:26

8              ΚΑΡΑΓΑΤΣΟΓΛΟΥ  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ                                            2:16:51

9              ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ          ΚΩΣΤΑΣ  ΜΕΤΣΟΒΟ                              2:25:47

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                                             

ΓΕΝ          ΚΑΤ         ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗ     ΟΜΑΔΑ  ΧΡΟΝΟΣ

1              ΓΡΕ          ΧΡΙΣΤΙΝΑ                ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ          1:33:32